Skip to main content
Kontakt Decatak

Boka tid för kostnadsfri rådgivning och offert!

Alltid fast pris och garanti

Boka här!

Vi hjälper dig gärna med dina frågor och funderingar. Tveka inte att höra av dig till oss.

010-300 11 01

info@decatak.se

 

Få svar på dina frågor i vår FAQ

Fyll i dina kontaktuppgifter
så hör vi av oss. 

Här finns Decatak!

Vi täcker stora delar av södra Sverige med lokala kontor i alla våra regioner.

Regioner

Västmanland
Kronoberg

Dalarna

Skåne
Halland

Vi som jobbar på Decatak

Verkställande Direktör

Edis Terzic

edis@decatak.se

edis@decatak.se
Kundansvarig

Fredrik Murray

fredrik@decatak.se

fredrik@decatak.se
Verksamhetsansvarig Decasol

Alexander Svenberg

alexander@decasol.se

alexander@decasol.se
Marknadsansvarig

Lina Olin

lina@decatak.se

Har arbetat på Decatak sedan hösten 2021. Har tidigare arbetat med marknadsföring i alla dess former, allt från producera trycksaker, webbpublicering till att projektleda mässor.
På fritiden hänger hon med sina 3 barn, springer med hunden eller pysslar i trädgården.
Soltekniker

Cem Goz

cem@decasol.se

cem@decasol.se
Kundansvarig

Nour Reda

nour@decatak.se

nour@decatak.se
Kundansvarig

Simon Murray

simon@decatak.se

simon@decatak.se
Kundansvarig

Ramin Hashemi

ramin@decatak.se

ramin@decatak.se
Ekonomi

Andrea Kalman

andrea@decatak.se

andrea@decatak.se
Ekonomi

Marisela Rakitovan

Marisela@decatak.se

Marisela@decatak.se
Regionansvarig Skåne

Eyup Suvakci

eyup@decatak.se

eyup@decatak.se
Kundansvarig

Patrik Riseborn

patrik@decatak.se

patrik@decatak.se
Kundansvarig

Sebastian Lunsjö

sebastian@decatak.se

sebastian@decatak.se
Kundansvarig

Pelle Bergsten

pelle@decatak.se

pelle@decatak.se
Ekonomi

Lejla Simeunovic

lejla@decatak.se

lejla@decatak.se
Produktionschef

Manfred

info@decatak.se

info@decatak.se
Kundansvarig

Calle Lilja

calle@decatak.se

calle@decatak.se
Kundtjänst

Helen Martinovski

helen@decatak.se

helen@decatak.se
Kundansvarig

Daniel Ljungskog

daniel@decatak.se

Arbetat på Decatak sedan 2017, tog över efter sin far som arbetat på Decatak sedan starten.
Ålder: 42år
3 barns far och är väldigt sportintresserad och utövat ett flertal sporter som tex Hockey , fotboll, golf, styrketräning och brottning. Är numera hockeytränare åt sina grabbar.
Produktionsledare

Hilal Reda

hilal@decatak.se

hilal@decatak.se
Produktionsledare

Jan Goz

can@decatak.se

can@decatak.se

Experter på att tvätta och måla tak

Vi har över 100 personer i produktion som är experter på att tvätta och måla tak

Kundcase

Sedan 2006 har vi fått äran att måla många kunders tak, så låt oss hjälpa er också. 

Det är ett svårt val att välja vilket företag som ska utföra arbete på taket eftersom taket är en viktig del av huset. Vi vill naturligtvis att du som kund ska vara trygg i ditt val, därför visar vi stolt upp våra nöjda kunder.

Eskilstuna 3:46

Följ med bakom kulisserna när vi målar takpannorna och installerar solceller på BRF Sånglärkan i Eskilstuna.

Takmålning & solpaneler 1:41

Se slutresultatet när vi målade och installerade solceller på taken i BRF Mesta Hage i Eskilstuna.